unikalna scenografia sesja kobieca

Pokonaj swoje obawy i odkryj moc sesji kobiecej!

„Chciałabym taką sesję, ale się boję…” Często słyszę to od moich klientek zanim się nie zdecydują. Wychodzą zawsze z wielkim uśmiechem na twarzy i żałują tylko jednego – że tak późno się zdecydowały! Wiem, że wiele kobiet ma obawy i wątpliwości, gdy myśli o umówieniu się na sesję kobiecą. To zupełnie normalne! Dzisiaj chcę poruszyć najczęstsze obawy, które mogą Cię powstrzymywać i rozwiać wszelkie wątpliwości, abyś mogła odważyć się na to wyjątkowe doświadczenie.

 

 

Obawa nr 1: „Nie jestem wystarczająco piękna”.

Pamiętaj, że piękno jest subiektywne, a każda kobieta ma w sobie unikalne piękno. Sesja kobieca jest doskonałą okazją, aby odkryć i celebrować swoją niepowtarzalną kobiecość. Doświadczysz momentów, w których poczujesz się pewna siebie, głęboko piękna i podekscytowana kreatywnym flow. To jest dla Ciebie, bez względu na to, jak wyglądasz

 

Obawa nr 2: „Nie jestem pewna swojego ciała”.

Sesja kobieca to doskonała okazja, aby połączyć się ze swoim ciałem, zaakceptować je i pokochać. Profesjonalna fotografka pomoże Ci znaleźć najlepsze kąty, światło i pozy, które podkreślą Twoje atuty. Zrobię wszystko, byś poczuła się wolna by wyrażać siebie i swoją kreatywność. Dorastanie w patriarchalnym społeczeństwie nauczyło nas bezlitośnie i okrutnie rozbierać swoje ciało na części pierwsze, mówić do siebie z nienawiścią i skupiać się na każdej małej „niedoskonałości”. A gdyby tak spróbować przez jeden dzień utulić się i odpuścić? Nasze ciała są niesamowite i sprawiają, że możemy przytulać naszych/e partnerów/ki i przyjaciół, możemy poruszać się, podróżować, tańczyć, wąchać kwiaty i słuchać muzyki czy śpiewu ptaków. Doceń siebie. Pozwól mi się zobaczyć i pokazać Ci, jaka jesteś zachwycająca.

 

Obawa nr 3: „Boję się że będę sztywna i niezręczna”.

Nie jesteś sama! Większość kobiet czuje pewien stopień niepewności przed sesją. Ale pamiętaj, że mam doświadczenie w pracy z kobietami i pomogę Ci się odprężyć. W trakcie sesji stworzymy przyjazną atmosferę, w której będziesz mogła być sobą. Napijemy się herbaty, porozmawiamy a ja na pewno uraczę Cię jakimś głupim żartem 😉 Stres przed sesją jest zupełnie naturalny – to nowa i niecodzienna sytuacja. Uwierz, że rozwieję Twoje wątpliwości i obawy!

 

Obawa nr 4: „Nie umiem pozować”.

Nie martw się! Poprowadzę Cię przez cały proces. Będę dawać Ci wskazówki dotyczące pozy, wyrazu twarzy i najlepszych stylizacji. Doradzę też, co zrobić z rękoma! Twoim zadaniem jest po prostu być obecną i cieszyć się chwilą. To jest Twoja sesja, pozwól mi zadbać o to, abyś czuła się komfortowo i pewnie.

 

Obawa nr 5: „Czy moje zdjęcia będą prywatne?”

Twoje bezpieczeństwo i prywatność są dla mnie bardzo ważne. Twoje zdjęcia będą wyłącznie dla Ciebie jeśli sobie tego życzysz – pytam o to w umowie.

 

Obawa nr 6: „Inni pomyślą, że jestem próżna”.

„Co ludzie powiedzą” powtarzały często nasze mamy i babcie. Sesja kobieca to przecież taka fanaberia i nierozsądny wydatek – jak można tyle wydać na samą siebie? Moim zdaniem tylko Ty decydujesz co można a czego nie można robić w Twoim życiu. Płyniemy przez życie często z przymkniętymi oczami, bojąc się podejmować wyzwań, bojąc się podświadomie swojego potencjału – który jest większy niż nam się wydaje! Na co dzień widzę przemiany moich klientek i mocno wierzę w moc rozebrania się ze wszystkich cudzych oczekiwań i wymagań, z ról społecznych między którymi się poruszamy. Córka, siostra, matka, przyjaciółka, żona, pracownica, przedsiębiorczyni, obywatelka etc etc etc U mnie w końcu będziesz po prostu (i aż) sobą.

 

 

Pamiętaj, że sesja kobieca to wyjątkowa okazja do odkrycia swojej kobiecości, odzyskania pewności siebie i celebrowania siebie – dokładnie taka, jaka jesteś teraz. To jest czas dla Ciebie, abyś poczuła się wyjątkowa i doceniła swoją autentyczność. Często zajmujemy na co dzień przestrzeń gdzieś między obawami o przyszłość a myślami o przeszłości. Sesja to czas kiedy zarówno ja i Ty jesteśmy tylko tu i teraz. Osadzone w teraźniejszości. Mindfulness w najlepszej krasie!

 

Jeśli czujesz, że teraz jest właściwy moment, aby dać swojej wewnętrznej dziewczynce ten niesamowity prezent, zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Razem stworzymy magię i uwiecznimy Cię w całości.

 

Obserwuj mnie na Instagramie!

@emilialyonphotoAutorka wpisu: Emilia Lyon

Fotografka buduarowa, królowa intymności. Maluje światłem i scenografią, tworząc artystyczne, intymne fotografie, których celem jest celebracja kobiecości, i naturalnego piękna.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *