OPINIE moich klientek o współpracy

Mogę cały dzień opowiadać o tym jak przebiega sesja u mnie i jakie budzi emocje, ale najlepiej opowiedzą o tym osoby które same tego doświadczyły.

Emilia oprócz tego, że jest świetnym fotografem, tworzy również wspaniałą atmosferę pracy. Całość odbywa się w tak przyjaznym otoczeniu, że w zasadzie najbardziej skomplikowane „marzenia i życzenia” są realizowane szybko i bezproblemowo. Potrafi nie tylko dobrze doradzić, ale i SŁUCHA. Zdecydowanie polecam i wrócę na kolejną sesję.

Małgorzata P.
O sesji:Zależało nam na oddaniu bajecznego klimatu rococo, ważna była fryzura, pastelowa suknia ze stelażem, odpowiednio dekadencka scenografia i makijaż.

Sesja u Emilii była dla mnie magicznym i wspaniałym przeżyciem. Bawiłam się fenomenalnie w cudownie stworzonej atmosferze. Emilia roztacza wokół siebie wspaniałą, zbalansowaną aurę profesjonalizmu i empatii. Potrafiła doskonale zaopiekować się mną i sprawić bym czuła się swobodnie i jak 'wśród starych znajomych’, a nie u osoby, którą dopiero co poznałam. Serdecznie polecam wszystkim, którzy pragną fenomenalnej sesji i towarzystwa czarującej osoby, którą jest Emilia 🙂

Hanna G.
O sesji: Chodziło o oddanie klimatu słowiańskości w stylu Wiedźmina, Hanna stworzyła postać którą odegrała podczas sesji.
Wizyta u Emilii była przełomowa w moim życiu. Bo latach krygowania się, ukrywania za pozowanymi selfikami, zakrywania niedoskonałości, trafiłam do miejsca które przypomniało mi o mojej kobiecości. Do osoby która otoczyła mnie czułością, delikatnością i dała mi dużo odwagi. Słuchała z uwagą moich pomysłów i podrzucała swoje. W końcu pokazała mi mnie samą w zupełnie nowym świetle. I na nowo się w sobie zakochałam. 🙂 To na pewno nie jest moja ostatnia wizyta, bo każda kobieta zasługuje na taką sesję.
Ola P.
O sesji: Ola potrzebowała sesji do materiałów promocyjnych swojej trasy stand-upowej. Chciała zainspirować się wielkimi divami kabaretu.
Bardzo mocno polecam sesję u Emilii! Nie dość, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, to atmosfera i przygotowanie Pani fotograf na sesji były perfekcyjne! Milion razy tak.
Nika Ż.

O Sesji: Z Niką chciałyśmy odtworzyć malarski klimat księżycowej bogini.

To była moja pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa. Długo szukałam kogoś, kto tworzy piękne zdjęcia, z których można wyczytać opowieść. Emilia jest nie tylko utalentowaną fotografką, ale też bardzo wyrozumiałą osobą. W czasie sesji czułam się komfortowo, chociaż wcześniej obawiałam się, że mój brak doświadczenia w pozowaniu będzie jakąś istotną przeszkodą. Warto było jechać 500 km dla tych pięknych zdjęć.

Ania L.
O Sesji: Inspiracją do sesji były opulentne i zmysłowe lata 20ste.
Absolutnie cudowna sesja! Poczułam się po niej piękna jak nigdy dotąd! Emilia „czuje osoby pozujące”, wie jak pokazać człowieka w najpięknieszy sposób.
Katarzyna G.
O Sesji: Zamarzyło nam się mięciutkie, poranne światło i malarskie odcienie różu i brzoskwini.
Emilia Lyon jest bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju i dziękuję przeznaczeniu, że pozwoliło nam na siebie trafić. Nigdy nie spotkałam fotografki, która tak jak Emilia potrafi oczarować swoją finezją w uchwytywaniu idealnych kadrów, romantyzmem koncepcji i wrażliwością na osoby pozujące, a jednocześnie zachowuacj taką kulturę pracy, terminowość i pełen profesjonalizm. Luźna atmosfera w studiu powala na swobodny przepływ energii i kreatywności, a troskliwe podejście Emilii sprawia, że znikają takie pojęcia jak wstyd, skrępowanie i brak pewności siebie. Jeśli szukasz fotografki, która dojrzy twoją wewnętrzną iskierkę i opowie o niej magiczną historię zdjęciami, to oddaj się w ręce Emilii – będziesz sobie za to wdzięczna.
Maria Ł.

O Sesji: Sesja miała być w stylu Old Hollywood Glamour, pełna przepychu, nastroju i scenicznej charyzmy.

Polecam całym sercem!!! Każda sesja wykonana przez Emilkę to nie tylko pełen profesjonalizm i najwyższy warsztat, ale także świeże spojrzenie i zaskakujące rozwiązania które owocują w niepowtarzalne efekty! Dla mnie to prawdziwy geniusz wzbudzający nieustanny zachwyt nad pracą twórczą! No i absolutna ikona fotografii buduarowej i burleskowej.
Lily Frou

O Sesji: Z Lily pracujemy razem regularnie, można powiedzieć, że to moja Muza. Jedna z naszych ostatnich sesji to sesja inspirowana Tamarą Łempicką.

Spotkanie z Emilią to prawdziwa uczta wszystkiego co dla kobiety ważne. Piękno szczegółowo przygotowanej scenografii, cudowne stroje i łagodność fotografki sprawia że sesja staje się niezapomnianym przeżyciem. Przepiękne zdjęcia to wisienka na torcie!
Beata R.

O Sesji: Beacie zależało by zrobić ultrakobiecą sesję w pięknych nasyconych kolorach.

POLECAM CAŁYM SERDUSZKIEM! To jakie efekty z sesji otrzymałam, były czymś rzadko spotykanym :). Emilia jest jedną z nielicznych artystek-fotografek, która całkowicie i w każdym detalu oddaje się swojej pracy. Stworzyła i przeniosła mnie podczas naszej sesji (dosłownie) do Nibylandii. A jak to w Nibylandii bywa – zamieszkują ją wróżki, syreny i wiele innych magicznych pięknych stworzeń. Polecam 10/10.
Paula N.
O Sesji: Inspiracją była wariacja na temat Marii Antoniny z odrobiną fantazji i lekką nutką dekadencji.
Emilia tworzy swobodną i koleżeńską atmosferę w trakcie pracy. Każda sesja jest niepowtarzalna, dopracowana i dostosowana do wspólnie ustalonej myśli. Kreatywność to domena tej artystki- angażuje się w każdy szczegół sesji, od tworzenia koncepcji, przez stylizację i scenografię, po oświetlenie i wykonane fotografie wraz z postprodukcją. Decydując się na pracę z Emilią stajemy się postacią z baśni, snu, marzeń i mamy do czynienia z prawdziwą twórczynią- nie jest to rzemieślnicza praca powielająca z każdą klientką te same ujęcia. Można poczuć się pięknie, kobieco i wyjątkowo.
Kim N.
O Sesji: Mieliśmy niebanalny temat sesji – chodziło o… grzyby! Ich ciekawe kształty i faktury. Drugą inspiracją była Alicja w Krainie Czarów.
Emilia ma niesamowitą wrażliwość artystyczną, a sesja u niej to wspaniałe przeżycie samo w sobie. Jest profesjonalistką, która we współpracy z klientkami przetwarza inspiracje i emocje na zdjęcia. W studio Emilii można znaleźć niezliczoną ilość elementów scenografii, dodatków i buduarowych strojów – które pozwalają na stworzenie absolutnie unikalnych scen.
Marta S.

O Sesji: Na sesji stworzyłam klimat delikatnych akwarelowych portretów, oniryczny moment pełen przyjemności.

A Ty?
Jak dziś jesteś gotowa współpracować?

Jestem tutaj dla Ciebie, dla Twojego komfortu i skupienia na samej sobie. Z szacunkiem, uważnością i wolnością, których potrzebujesz by poczuć się doskonale w swojej zmysłowości!

Zaufaj mi, porozmawiajmy
o Twoich wyobrażeniach
i potrzebach.

    Administratorem danych zawartych w wiadomości jest Emilia Lyon prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Emilia Lyon Fotografia. Wysyłając wiadomość, przekazujesz adres e-mail oraz inne dane w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności.

    Obserwuj mnie na Instagramie

    @emilialyonphoto