zmysłowe zdjęcia intymne

Dlaczego akurat „Królowa intymności”? Twoja fotografka buduarowa w Warszawie

O archetypie marki, o relacjach z Wami i transformacjach, które obserwuję.

Archetypy marki – cóż to takiego? Gdybym miała odpowiedzieć w absolutnym skrócie, powiedziałabym: archetyp marki określa cechy i identyfikację marki. Odpowiada za kierunek, który obieramy w swojej działalności. Czy znam archetyp swojej marki? Oczywiście, że znam!


W moim przypadku to… Czarodziejka.

 

Tak, dokładnie! Choć nazwa magiczna i ciut tajemnicza – w rzeczywistości oznacza po prostu nacisk na znaczenie wymiaru psychologicznego, duchowego. To zdecydowanie moje klimaty.

W swojej codziennej pracy przeprowadzam Was przez niezwykłe, niekiedy zapierające dech w piersiach transformacje. Z ogromną przyjemnością i satysfakcją czerpię inspirację z Waszych przemian, wspieram w Waszym tu i teraz, towarzyszę w nauce czerpania przyjemności ze skupienia na sobie. To wspaniałe emocje i wielkie sprawy!

 

Relacja z klientką to dla mnie zawsze bardzo istotny element współpracy.

 

Nie wyobrażam sobie tutaj nawet miejsca na brak zaufania, stanowi ono przecież podstawę naszych sesji! Ty musisz czuć się bezpieczna w swojej świadomej podróży, nieoceniana na żadnym etapie, skupiona na sobie i swoich emocjach. Moja rola tutaj? Uważna obserwacja i odpowiedź na Twoje potrzeby, reakcje, wyobrażenia.

Ty czujesz, reagujesz, otwierasz się – a ja jestem. Kreuję. Podpowiadam. Chwytam. Zatrzymuję. Intymnie i zmysłowo. Sensualnie i świadomie. W Twoim tempie, w Twoim rytmie, w doskonałej spójności z Tobą.

 

Tak, jestem Magiczką, jestem Czarodziejką.

 

Czerpię ogromną moc i satysfakcję z wspierania Was w metamorfozach, które odmieniają Wasze życie, które są drogą magiczną i świadomą zarazem. Edukuję o tym, że przyjemność jest w porządku, wspieram w odnajdowaniu własnej intymnej drogi, zachwycam się każdą zmianą i pomysłem.


Nie znajdziesz u mnie cukierkowej powierzchowności, nie znajdziesz oceny. Staram się zawsze gwarantować świadomość, magię, wsparcie, bezpieczeństwo. Czułą podróż w zgodzie ze sobą. Podróż, która zdaje się być magicznym doświadczeniem, przepełnionym emocjami – finalnie też wnioskami, które potrafią wprowadzać potężne zmiany w codzienności, w życiu, w postrzeganiu świata i siebie samej. Sposób, w jaki doświadczasz i postrzegasz siebie – jest bardzo ważny! Kształtuje Twoją świadomość, której pożądasz by poczuć się spełniona.

 

Zapraszam Cię do mojego świata.

 

Zadbaj o siebie i swoje spełnienie. Pozwól sobie skupić się na tym, co odczuwasz jako istotne. Pochyl się nad swoimi potrzebami. Znajdź przestrzeń dla celebrowania siebie, swojej sensualności, swojej intymności. W tej przestrzeni czeka na Ciebie satysfakcja i błogość, które pozwalają doświadczyć osobistej przemiany, doskonałej w magiczny sposób. Nie bez przyczyny klientki nazywają mnie Królową Intymności

Tutaj czeka na Ciebie piękno, bezpieczeństwo, delikatność. Tutaj czeka nowa świadoma Ty.

 

Obserwuj mnie na Instagramie!


@emilialyonphotoAutorka wpisu: Emilia Lyon

Fotografka buduarowa, królowa intymności. Maluje światłem i scenografią, tworząc artystyczne, intymne fotografie, których celem jest celebracja kobiecości, i naturalnego piękna.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *