O Mnie

Cześć, jestem Emilia, jestem królową intymności. W dzieciństwie marzyłam. Jak każda dziewczynka!

Jak to było u mnie? Pragnęłam być syreną, wyobrażałam sobie siebie w roli królowej, wróżki, czarodziejki. Dziś z ogromną satysfakcją i przyjemnością tworzę dla Ciebie estetykę ubraną w czułość i inspirowaną marzeniami.

Uwielbiam czarować głębokim pięknem, pełnym różnorodności. Czuję się odpowiedzialna za poczucie bezpieczeństwa, jakie roztaczam podczas Twojej sesji buduarowej. Jestem ogromną entuzjastką celebrowania siebie tu i teraz, bez odkładania na później. Czuła estetyka to moja misja i wartość.

Znalazłam się tutaj dlatego, że uwielbiam obserwować Twoje skupienie na sobie. Postanowiłam chwytać te ulotne momenty podróży, jaką odbywasz w czasie swojej przemiany, rozkoszując się transformacją i nowym spojrzeniem na siebie, w zmysłowych i intymnych okolicznościach.

Staram się być uważna i czuła. Na piękno. Na emocje. Na Ciebie.

Staram się być wyrozumiała. Dla emocji. Dla reakcji. Dla swobody.

Staram się być tu i teraz. Zawsze.

W moim świecie skupienie na sobie jest czymś zupełnie naturalnym, wręcz przekornym – bez zważania na opinie innych, bez cienia przejęcia ich oceną. U mnie panuje przekonanie, że Twoja seksualność jest zupełnie w porządku. Liczysz się Ty, Twoja celebracja, Twoje emocje i Twoja przyjemność z doświadczania.

Moim zadaniem jest byś czuła się na tyle bezpieczna, by na sesji móc być w pełni i bezkompromisowo sobą.

Umów się na sesję!