FOTOGRAFKA BUDUAROWA EMILIA LYON

Poznajmy się

Cześć, jestem Emilia Lyon, jestem fotografką buduarową — królową intymności. W dzieciństwie marzyłam. Jak każda dziewczynka!
Jak to było u mnie? Pragnęłam być syreną, wyobrażałam sobie siebie w roli królowej, wróżki, czarodziejki. Dziś z ogromną satysfakcją i przyjemnością tworzę dla Ciebie fotografie artystyczne ubrane w czułość i inspirowane marzeniami.
emilia lyon sesja kobieca
emlia lyon fotografia sensualna warszawa

Podczas sesji uwielbiam czarować głębokim PIĘKNEM, pełnym różnorodności.

Czuję się odpowiedzialna za poczucie bezpieczeństwa, jakie roztaczam jako fotograf buduarowy podczas Twojej sesji. Jestem ogromną entuzjastką celebrowania siebie tu i teraz, bez odkładania na później. Czuła estetyka to moja misja i wartość.

Jako fotografka buduarowa…

Staram się być uważna i czuła. Na piękno. Na emocje. Na Ciebie.

Staram się być wyrozumiała. Dla emocji. Dla reakcji. Dla swobody.

Staram się być tu i teraz.
Zawsze.

W moim świecie fotografii buduarowej skupienie na sobie jest czymś naturalnym, wręcz przekornym.

Bez zważania na opinie innych, bez cienia przejęcia ich oceną. U mnie panuje przekonanie, że Twoja seksualność jest zupełnie w porządku. Liczysz się Ty, Twoja celebracja, Twoje emocje i Twoja przyjemność z doświadczania.

Moim zadaniem jako fotografki buduarowej, jest sprawienie, abyś czuła się na tyle bezpieczna, by na sesji móc być w pełni i bezkompromisowo sobą.

Aby zgłębić temat mojego podejścia, zajrzyj tutaj: Sesja jako bezwarunkowa miłość do siebie.

kobieca sesja zdjęciowa
emilia lyon kontakt

Zaufaj mi, porozmawiajmy
o Twoich wyobrażeniach
i potrzebach.

    Administratorem danych zawartych w wiadomości jest Emilia Lyon prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Emilia Lyon Fotografia. Wysyłając wiadomość, przekazujesz adres e-mail oraz inne dane w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności.

    Obserwuj mnie na Instagramie

    @emilialyonphoto