Sesja buduarowa

Sesja buduarowa to często Twoja transformacja, moment przemiany w dotychczasowym życiu.

Zawsze staram się być uważna na Twoje potrzeby i wyobrażenia, wcześniej rozmawiamy, planujemy, kreujemy i wzajemnie się inspirujemy.

Finalnie sesja buduarowa ma być wspaniałym doświadczeniem, niczym niezakłócanym, doskonałym w Twoich emocjach i wspomnieniach. Jeśli to możliwe zaplanuj dzień na zdjęcia buduarowe tak, by nie musieć po sesji wracać do pracy i nie mieć dodatkowych zobowiązań. Sesja buduarowa to inwestycja – czasu, pieniędzy, kreatywnej energii – poświęć jej się w pełni by jak najpełniej ją przeżyć.

emilia lyon sesja buduarowa

Zapraszam Cię
do MOJEGO ŚWIATA

Nazywana przez swoje klientki królową intymności – zapraszam Cię do mojego świata, który na moment stanie się Twoim i pozwoli skupić się na sobie, co najważniejsze: z przekonaniem, że to jest całkowicie w porządku.

Sesja buduarowa - cennik

Możesz wybrać z trzech dostępnych pakietów. Sesje buduarowe odbywają się najczęściej w moim Warszawskim Atelier. Możemy też fotografować u Ciebie, w wynajętym apartamencie/studio, albo spełnić Twoje marzenie, jakim jest sesja buduarowa w plenerze.

fotografie sensualne warszawa

Goddess

15 wyretuszowanych zdjęć
Aksamitne pudełko lub album w klejnotowych kolorach (15 zdjęć) 20×30

2500 zł

zdjęcia buduarowe warszawa

Vixen

10 wyretuszowanych zdjęć
Aksamitne pudełko w klejnotowych kolorach (10 zdjęć) 20×30

2000 zł

zmysłowe zdjęcia kobiet warszawa

Tease

5 wyretuszowanych zdjęć

5 wydruków 20×30 z 

1500 zł

sesja buduarowa

Tuż przed sesją

Napisz do mnie o swoich marzeniach, inspiracjach i oczekiwaniach co do klimatu sesji. Co Cię pasjonuje i w jakich stylizacjach czujesz się najpiękniej? Chętnie doradzę co do wyboru bielizny, makijażu czy fryzury. Pomocne będą zdjęcia buduarowe z mojego portfolio bądź kadry z Pinteresta, które oddają klimat jaki chciałabyś uzyskać. Pamiętaj o tym, żeby wyspać się przed sesją, pić dużo wody i zadbać o siebie w ulubiony sposób. Na samą sesję najlepiej przyjść w luźnych ubraniach z naturalnych tkanin i bez obcisłej bielizny, żeby zapobiec odciskom na ciele. Sesje buduarowe odbywają się w intymnej, nieoceniającej atmosferze, przy kawie i Twojej ulubionej muzyce. Pomagam z pozowaniem i tak działam światłem i stylizacjami żebyś zobaczyła siebie tak jak ja Ciebie widzę – absolutnie piękną i wyjątkową. Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa są dla mnie bardzo ważne.

zdjęcia buduarowe Warszawa

Jak pracuję?

W atmosferze intymności i zmysłowości. Zależy mi przede wszystkim na tym, żebyś była świadoma, żebyś pozostawała w zgodzie ze sobą i czuła się swobodnie przed obiektywem. Z empatią wspieram Cię w tej podróży, prowadzę i z ogromnym wzruszeniem obserwuję, jak doskonale się bawisz, jak celebrujesz siebie i swoją przyjemność. Sesja buduarowa to nie tylko zmysłowe kadry, to nie tylko wybrana estetyka czy dopracowana scenografia.

sesja buduarowe w plenerze

Po sesji

Możesz zaufać mi w wyborze najlepszych kadrów lub wybrać je sama, gdyż w ciągu tygodnia otrzymasz link zawierający najlepsze zdjęcia z sesji buduarowej w małej rozdzielczości. Wybierz proszę wciągu w 7 dni. Dostarczam zdjęcia buduarowe w formie plików cyfrowych w ciągu trzech tygodni od informacji zwrotnej z Twoim wyborem kadrów. Produkty drukowane dostarczane są do miesiąca po sesji. Jeśli zależy Ci, by mieć je szybciej (np. na prezent) daj znać.

Sesja buduarowa - zatrzymaj najpiękniejsze wspomnienia

Nazywana przez swoje klientki królową intymności – zapraszam Cię do mojego świata, który na moment stanie się Twoim i pozwoli skupić się na sobie, co najważniejsze: z przekonaniem, że to jest całkowicie w porządku. Moim wyróżnikiem są też przepiękne, aksamitne albumy i pudełka na printy. Twoje zdjęcia buduarowe są dziełami sztuki, więc niech nie giną w odmętach Internetu.

Jak wygląda współpraca przy sesji buduarowej?

Przed sesją

 • Wypełniasz formularz na mojej stronie lub piszesz bezpośrednio przez mój email emilia@emilialyon.com
 • W ciągu dni roboczych wracam do Ciebie z najbliższym dostępnym terminem. Fotografuję w poniedziałki, środy i piątki. Nie fotografuję w weekendy.
 • Wybierasz termin i w ciągu dni wpłacasz zadatek w wysokości 300 pln – Twój termin jest zaklepany!
 • Decydujesz czy chcesz skorzystać z usług makijażystki (dodatkowe 450 pln płatne w dniu sesji) – jeśli tak, daję jej znać o naszym terminie.
 • Przez wiadomości email rozmawiamy o tym, o jakim klimacie i estetyce sesji marzysz, co i gdzie trzeba dokupić a co mam u siebie w studio, co ubrać i ile chcesz pokazać.
 • Do tygodnia przed sesją otrzymujesz emailem umowę do podpisania online.

W trakcie sesji

 • Spotykamy się w moim atelier w dniu sesji – zwykle zaczynam o 12.00 ale możliwy jest start sesji od 10.00 – 13.00 – daj znać jaka godzina najbardziej Ci odpowiada.
 • Po wypiciu kawy/herbaty i krótkiej rozmowie zasiadamy do makijażu lub od razu zaczynamy sesję.
 • Na sesji uwieczniamy jedną lub dwie różne stylizacje – ustalamy to przed sesją.
 • Podczas sesji przeprowadzam Cię po kolei przez wszystkie pozy, najczęściej pokazując je sama.
 • W każdej chwili możemy przerwać, jeśli potrzebujesz przerwy. W moim domowym atelier jest łazienka i komfortowe miejsce na przebranie.
 • Makijaż i ułożenie włosów (jeśli zdecydowałaś się na tę usługę) trwa ok 2h
 • Sama sesja trwa ok 1.5-2h

Po sesji

 • W ciągu 7 dni od naszej sesji wyślę Ci na adres email link do najlepszych ujęć z naszej sesji do wyboru
 • W ciągu 7 dni od otrzymania linku wybierzesz swoje ulubione ujęcia. Niezależnie od trzech dostępnych pakietów (5, 10 i 15 zdjęć) możesz wybrać dodatkowe ujęcia w cenie 150 pln za każde.
 • Ulubione zdjęcia buduarowe wybierzesz zaznaczając je serduszkami na ekranie i zatwierdzając wybór – program da mi znać, że już wybrałaś. Napisz też do mnie o tym, jaki kolor aksamitnego pudełka/albumu wybierasz.
 • Standardowy czas oczekiwania na zdjęcia po dokonaniu wyboru to 2 tygodnie (zdjęcia w formie cyfrowej) i 4 tygodnie (zdjęcia drukowane – aksamitne pudełka i albumy). Wysyłam Ci link do pobrania zdjęć przez Google Drive.
 • Po sesji otrzymasz też link do wystawienia opinii ma mojej wizytówce Google. Opinie są dla mnie niezmiernie ważne – z góry dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z kobietami, które także mogą na tym skorzystać!

Jesteś gotowa,
aby pokazać niewypowiedziane marzenia?

Jestem tutaj dla Ciebie, dla Twojego komfortu i skupienia na samej sobie. Z szacunkiem, uważnością i wolnością, których potrzebujesz by poczuć się doskonale w swojej zmysłowości!

Opowiedz mi o swoich marzeniach, a ja pomogę Ci je spełnić.

  Administratorem danych zawartych w wiadomości jest Emilia Lyon prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Emilia Lyon Fotografia. Wysyłając wiadomość, przekazujesz adres e-mail oraz inne dane w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności.

  sesja buduarowa warszawa

  Obserwuj mnie na Instagramie

  @emilialyonphoto