Zdjęcia buduarowe Warszawa

Sesja zdjęciowa w buduarze to często Twoja transformacja, moment przemiany w dotychczasowym życiu.

Jako fotografka buduarowa zawsze staram się być uważna na Twoje potrzeby i wyobrażenia. Wcześniej rozmawiamy, planujemy, kreujemy i wzajemnie się inspirujemy.

Finalnie sesja buduarowa ma być wspaniałym doświadczeniem, niczym niezakłócanym, doskonałym w Twoich emocjach i wspomnieniach. Jeśli to możliwe zaplanuj dzień na zdjęcia buduarowe tak, by nie musieć po sesji wracać do pracy i nie mieć dodatkowych zobowiązań. Sesja buduarowa to inwestycja – czasu, pieniędzy, kreatywnej energii – poświęć jej się w pełni, by jak najpełniej ją przeżyć.
emilia lyon sesja buduarowa

Zapraszam Cię
do MOJEGO ŚWIATA BUDUARU

Nazywana przez swoje klientki królową intymności – zapraszam Cię do mojego świata buduaru, który na moment stanie się Twoim i pozwoli skupić się na sobie, co najważniejsze: z przekonaniem, że to jest całkowicie w porządku.

Ile kosztuje sesja buduarowa?
Sprawdź cennik zdjęć

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje sesja buduarowa? Możesz wybrać z trzech dostępnych pakietów zdjęć. Sesje buduarowe odbywają się najczęściej w moim warszawskim atelier, ale możemy też fotografować u Ciebie, w wynajętym apartamencie/studio, albo spełnić Twoje marzenie, jakim jest sesja buduarowa w plenerze.
Zmysłowe zdjęcia przedstawiające kobietę w eleganckiej bieliźnie, pozującej z wdziękiem i pewnością siebie

Zdjęcia buduarowe

Pakiet Goddess

20 wyretuszowanych zdjęć

Aksamitny album w klejnotowych kolorach 20×30 

(Wartość albumu 720 zł)

lub aksamitne pudełko 

cena
3000 zł

zdjęcia buduarowe warszawa

Zdjęcia buduarowe​

Pakiet Vixen

10 wyretuszowanych zdjęć

Aksamitne pudełko w klejnotowych kolorach

(10 zdjęć) 20×30

(Wartość pudełka 400 zł)

cena
2000 zł

Zmysłowe zdjęcia dark and moody, ukazujące kobietę w tajemniczym, półmroku

Zdjęcia buduarowe

Pakiet Tease

5 wyretuszowanych zdjęć

5 wydruków 20×30 

cena
1500 zł

Sprawdź, co o sesjach mojego autorstwa mówią moje klientki

Zdjęcia buduarowe to coś więcej niż fotograficzna pamiątka i zapis wspomnień

Zdjęcia buduarowe to nie tylko wyjątkowy zapis chwil czy artystyczna kreacja, w której chcesz się na chwilę odnaleźć. Każda sesja zdjęciowa jest niczym lustro, które odbija fragment duszy — pokazuje, jaka jesteś. Pozwala Ci na pełną autentyczność i wyzwolenie ze narzucanych zewsząd schematów. Wydobywa wrażliwość i naturalność — Twoją unikalną prawdę i głębię.

Owszem — to nadal jest fotograficzna pamiątka, która odnosi się do TEJ CHWILI — tego, jaka jesteś dziś i jaką drogę przeszłaś. Jednak niesie ze sobą o wiele większą wartość.

W chwilach zwątpienia możesz sięgnąć po przepiękny album lub aksamitne pudełko na printy. Zdjęcia buduarowe będą dodawać Ci mocy, będą Twoim talizmanem, podporą i atrybutem autentycznego piękna.

Jak wygląda sesja buduarowa w praktyce?

Przed sesją

 • Wypełniasz formularz na mojej stronie lub piszesz bezpośrednio przez mój email emilia@emilialyon.com
 • W ciągu dni roboczych wracam do Ciebie z najbliższym dostępnym terminem. Fotografuję w poniedziałki, środy i piątki. Nie fotografuję w weekendy.
 • Od niedawna możesz też umówić się bezpośrednio przez mój kalendarz!
 • Wybierasz termin i w ciągu dni wpłacasz zadatek w wysokości 500 zł – Twój termin jest zaklepany!
 • Decydujesz czy chcesz skorzystać z usług makijażystki (dodatkowe 550 zł płatne w dniu sesji) – jeśli tak, daję jej znać o naszym terminie.
 • Przez wiadomości email rozmawiamy o tym, o jakim klimacie i estetyce sesji marzysz, co i gdzie trzeba dokupić a co mam u siebie w studio w Warszawie, co ubrać i ile chcesz pokazać.
 • Do tygodnia przed sesją otrzymujesz emailem umowę do podpisania online.

W trakcie sesji

 • Spotykamy się w moim atelier w Warszawie dniu sesji – zwykle zaczynam o 12.00, ale możliwy jest start sesji od 10.00 lub 13.00 – daj znać, jaka godzina najbardziej Ci odpowiada.
 • W dniu sesji należna jest płatność za najmniejszy dostępny u mnie pakiet – Tease – 1500 zł. Jeśli wcześniej płaciłaś zadatek dopłacasz 1000 zł. (Przelew, BLIK, gotówka)
 • Po wypiciu kawy/herbaty i krótkiej rozmowie zasiadamy do makijażu lub od razu zaczynamy zdjęcia.
 • Na zdjęciach buduarowych uwieczniamy jedną lub dwie różne stylizacje – ustalamy to przed sesją.
 • Podczas sesji przeprowadzam Cię po kolei przez wszystkie pozy, najczęściej pokazując je sama.
 • W każdej chwili możemy przerwać, jeśli potrzebujesz przerwy. W moim domowym atelier jest łazienka i komfortowe miejsce na przebranie.
 • Makijaż i ułożenie włosów (jeśli zdecydowałaś się na tę usługę) trwa ok 2h
 • Sama sesja trwa ok 1.5-2h

Po sesji

 • W ciągu 7 dni od naszej sesji wyślę Ci na adres email link do najlepszych ujęć z naszej sesji do wyboru
 • W ciągu 14 dni od otrzymania linku wybierzesz swoje ulubione ujęcia. Niezależnie od trzech dostępnych pakietów (5, 10 i 20 zdjęć) możesz wybrać dodatkowe ujęcia w cenie 150 zł za każde.
 • Ulubione zdjęcia buduarowe wybierzesz zaznaczając je serduszkami na ekranie i zatwierdzając wybór – program da mi znać, że już wybrałaś. Napisz też do mnie o tym, jaki kolor aksamitnego pudełka/albumu wybierasz.
 • Standardowy czas oczekiwania na zdjęcia po dokonaniu wyboru to 2 tygodnie (zdjęcia w formie cyfrowej) i 4 tygodnie (zdjęcia drukowane – aksamitne pudełka i albumy). Wysyłam Ci link do pobrania zdjęć przez Google Drive.
 • Po sesji otrzymasz też link do wystawienia opinii ma mojej wizytówce Google. Opinie są dla mnie niezmiernie ważne – z góry dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z kobietami, które także mogą na tym skorzystać!

Jesteś gotowa,
aby pokazać niewypowiedziane marzenia?

Jestem tutaj dla Ciebie, dla Twojego komfortu i skupienia na samej sobie. Z szacunkiem, uważnością i wolnością, których potrzebujesz by poczuć się doskonale w swojej zmysłowości!

Opowiedz mi o swoich marzeniach, a ja pomogę Ci je spełnić.

  Administratorem danych zawartych w wiadomości jest Emilia Lyon prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Emilia Lyon Fotografia. Wysyłając wiadomość, przekazujesz adres e-mail oraz inne dane w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności.

  sesja buduarowa warszawa

  Obserwuj mnie na Instagramie

  @emilialyonphoto