sesja w stroju motyla portret artystyczny

Artystyczny portret — Dlaczego Warto Go Mieć?

Fotografia to sztuka, która potrafi uchwycić chwilę, emocje i Twoje unikalne piękno w jednym kadrze. Wśród różnych rodzajów fotografii, artystyczny portret zajmuje szczególne miejsce, uważam, że jest zdolny przenieść całą naszą percepcję siebie i otaczającego świata na nowy poziom. Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny artystyczny portret? Oto kilka powodów, które mogą Cię przekonać.

 

Jesteś wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju – wyraź to!

Fotografka wykonując dla Ciebie artystyczny portret potrafi wydobyć z Ciebie coś więcej niż tylko Twoją fizyczność. Finalny produkt nie tylko zdjęcie, to kawałek duszy, który staje się widoczny dla każdego, kto ma szczęście na nie patrzeć. Poprzez malowanie światłem, kompozycję i detale, każdy portret staje się niepowtarzalną opowieścią o Tobie, celebrując Twój wyjątkowy świat. Zasługujesz na bycie widzianą i uwiecznioną – dokładnie taka, jaka jesteś. Wiem, że czasem obawiasz się oceny innych, tego, co pomyślą o Tobie. Sesja zdjęciowa w moim atelier to radykalne, autentyczne stanięcie za sobą.

sesja zdjęciowa w studio motyl flapper 20s

Historia Zaklęta w Kadrze

W mojej fotografii podążam śladami życiowych narracji. Przed sesją dużo rozmawiamy o tym w jakim jesteś miejscu w życiu. Gdzie byłaś, dokąd idziesz. Jak mogłabym Ci pomóc, wesprzeć w czulszym spojrzeniu na siebie. Mój obiektyw nie ocenia, nie wymaga niemożliwego, niczego z czym czujesz się niekomfortowo. Z empatią i czułością ukazuje złożoność doświadczenia bycia człowiekiem. To nie tylko portret, to opowieść, która rozwija się w kolejnych ujęciach. Odkrywa przed nami obiema ukryte czy zakurzone dotąd aspekty Twojego wnętrza. Jesteś gotowa opowiedzieć światu swoją unikalną historię? Skoro to czytasz to jestem pewna, że jest wartościowa i świat czeka, by ją usłyszeć.

 

Światło, Cień… i Kolor

Na co dzień maluję światłem i cieniem. Czasem zbłądzę do krainy koloru. Portrety które stworzymy razem będą prawdziwymi dziełami sztuki, w których każdy odcień, gest i niuans mają swoje znaczenie. To jak eksperymentuję z kolorami i technikami obróbki zdjęć czyni każde zdjęcie nie tylko portretem, ale również unikalnym, pełnym emocji totemem Twojej mocy. Pragnę, byś patrząc na nie mogła przypominać sobie jak silna i sprawcza naprawdę jesteś. Jak wiele przeżyłaś, osiągnęłaś, jak bardzo rozkwitłaś. Uchwycę wszystko to, co w Tobie najbardziej soczyste, wspaniałe, kolorowe. Czy nie masz ochoty zobaczyć siebie moim okiem?

sesja kobieca warszawa

Pamiątka na Zawsze

Artystyczny portret to nie tylko chwilowa pamiątka. To dzieło, które przetrwa lata i… kto wie, może zostanie przekazane kolejnym pokoleniom? To niepowtarzalna pamiątka, którą z pieczołowitością drukuję w najlepszym dostępnym laboratorium. Oprawiam nasze fotografie w aksamitne pudełka i albumy – są w cenie sesji. Zależy mi, by nasze portrety istniały w formie fizycznej, byś mogła dotykać ich i pokazywać z dumą bliskim, kiedy tylko tego zapragniesz.

 

Sztuka Codzienna

Artystyczny portret to możliwość przekształcenia zwyczajnych, codziennych chwil w prawdziwe dzieła sztuki, dodając im nowego, artystycznego wymiaru. Nie oferuję zwyczajnych, naturalnych czy minimalistycznych zdjęć. Chcę zobaczyć i pokazać Cię w Twojej najbardziej szalonej, wyrafinowanej formie. W dzieciństwie marzyłaś o byciu syreną? Nie ma problemu – w studiu dostępny jest syreni ogon. A może chciałabyś być mroczną, czarodziejką, boginią, malarską muzą czy kobietą z plakatów Alfonsa Muchy? Jestem tu dla Ciebie i Twojej maksymalistycznej, eksperymentalnej natury. Planeta powoli umiera, świat jest pełen wojen, cierpienia i niepewnej przyszłości. Ale piękno i sztuka są ważne. Robienie rzeczy dla siebie i sprawianie sobie przyjemności jest ważne. Mamy jedno życie i nie wiem jak Ty, ale ja chcę doświadczać, mocno, intencjonalnie i z premedytacją!

 

Artystyczny portret w malarskim stylu to niezwykła podróż w głąb siebie, swoich emocji i wewnętrznych krain. To sztuka odkrywania, poznawania i uchwycenia piękna, które tkwi w każdej z nas. Inwestycja w ten rodzaj fotografii to luksus – jako że luksusem dzisiejszych czasów jest czucie się dobrze i intencjonalne sprawianie sobie przyjemności. Głęboko i holistycznie. To magia, którą w świecie pełnym rutyny i niepewności warto odkrywać. I zatrzymać na zawsze.Autorka wpisu: Emilia Lyon

Fotografka buduarowa, królowa intymności. Maluje światłem i scenografią, tworząc artystyczne, intymne fotografie, których celem jest celebracja kobiecości, i naturalnego piękna.