Maksymalistyczna sesja buduarowa Anetty

Anetta przyszła z piękną bielizną i nieziemskim gorsetem. Moja wizażystka podkreśliła jej urodę i sesja udała się wyśmienicie. Po wszystkim Anetta napisała:
„Dziękuję Ci pięknie za przemiłe spotkanie, świetnie się czułam u Ciebie jak w bajce! Dziękuję też za świetny makijaż wizażystce!”

 

Bardzo mnie ujęło to stwierdzenie „Jak w bajce!”

Anetta napisała też do mnie po tym jak dostała swoje wydruki w aksamitnym pudełku w kolorze butelkowej zieleni: „Dziś otrzymałam przesyłkę z naszymi zdjęciami. Wydruki i opakowanie REWELACYJNE. Wspaniale że stawiasz na jakość i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach. Sprawiłaś mi cudowny prezent. Dziękuję!”

 

Na koniec Anetta zostawiła opinię na mojej Googlowej wizytówce:
„Emilia jest genialna w tym co robi i szczerze polecam każdej kobiecie sesje właśnie u niej. O takiej sesji buduarowej marzyłam od dawna. Zaczęłam szukać w Internecie i przypadkiem trafiłam na stronę Emilii. I dziś już wiem, że to zrządzenie losu nie było przypadkiem. Emilia zrobiła mi przepiękne zdjęcia – dokładnie takie o jakich marzyłam. Są zmysłowe, piękne i oryginalne. Atmosfera cudowna, zaangażowanie i pasja płynąca z serca. Emilia to osoba z wysokim potencjałem, czarodziejka koloru, faktury i detali, odważna w swoich projektach 🙂 z dużym wyczuciem estetyki. Wszystko dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach a jednocześnie lekkie jak baśniowy kolorowy sen 🙂 Dziękuję bardzo za wspaniałe zdjęcia. Są doskonałe!”

Jeśli jesteś gotowa na własną maksymalistyczną sesję, napisz do mnie!

MORE IS MORE!