Cześć!

Bardzo się cieszę, że niedługo sie spotkamy i jestem z Ciebie dumna, że chcesz podarować sobie ten czas!

Zanim się spotkamy, chciałabym, abyś pobrała kwestionariusz przed sesją, wypełniła go (nie musisz drukować, skanować, to jest edytowalny plik) i odesłała do mnie.

Osoba z krótkimi blond włosami i grzywką, ubrana w turkusowo-zieloną sukienkę, trzyma aparat Canon. Mają tatuaż widoczny na górnej części pleców, nosi duże kolczyki i patrzy bezpośrednio w kamerę, pozując na ciemnym tle.
rodzielacz

Jak przebiega sesja?

Makijaż i ułożenie włosów (jeśli zdecydowałaś się na tę usługę) trwa ok 2h.

Sama sesja trwa ok. 1.5-2h

Spotykamy się w moim atelier w Warszawie dniu sesji lub w innym uzgodnionym miejscu. Bądź proszę punktualnie, żebyśmy ze spokojem ze wszystkim zdążyły.

Na zdjęciach buduarowych uwieczniamy jedną lub dwie różne stylizacje – ustalamy to przed sesją.

Podczas sesji przeprowadzam Cię po kolei przez wszystkie pozy, najczęściej pokazując je sama. W każdej chwili możemy przerwać, jeśli potrzebujesz przerwy. W moim domowym atelier jest łazienka i komfortowe miejsce na przebranie.

Przygotowałam dla Ciebie przewodnik po sesji z wszelkimi instrukcjami, koniecznie pobierz go i przejrzyj, a jeśli będziesz miała dodatkowe pytania – śmiało, na wszystkie z przyjemnością odpowiem!

A co po sesji?

W ciągu 7 dni od naszej sesji wyślę Ci na adres email link do najlepszych ujęć z naszej sesji do wyboru.

W ciągu 7 dni od otrzymania linku wybierzesz swoje ulubione ujęcia. Niezależnie od trzech dostępnych pakietów (5, 10 i 15 zdjęć) możesz wybrać dodatkowe ujęcia w cenie 150 pln za każde.

Ulubione zdjęcia buduarowe wybierzesz zaznaczając je serduszkami na ekranie i zatwierdzając wybór – program da mi znać, że już wybrałaś. Napisz też do mnie o tym, jaki kolor aksamitnego pudełka/albumu wybierasz.

Standardowy czas oczekiwania na zdjęcia po dokonaniu wyboru to 2 tygodnie (zdjęcia w formie cyfrowej) i 4 tygodnie (zdjęcia drukowane – aksamitne pudełka i albumy). Wysyłam Ci link do pobrania zdjęć przez Google Drive.

Po sesji otrzymasz też link do wystawienia opinii ma mojej wizytówce Google. Opinie są dla mnie niezmiernie ważne – z góry dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z kobietami, które także mogą na tym skorzystać!

Do zobaczenia wkrótce!

emilia lyon sesja buduarowa

Pobierz Przewodnik i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania:

Okładka Przewodnika po sesji BUDUAR z kobietą w białej bieliźnie patrzącą w obiektyw.